Izmjene i dopune Zakona o psihološkoj djelatnosti

26.05.2021

Poštovani članovi i članice Hrvatske psihološke komore,

U pripremi su izmjene i dopune Zakona o psihološkoj djelatnosti (NN 98/2019). Molimo Vas da prijedloge izmjene pojedinih članaka dostavite na mail izmjene.zpd@psiholoska-komora.hr

PITANJA I ODGOVORI

12.05.2021

Poštovani članovi 44. Skupštine HPK,

Zahvaljujemo se na Vašem sudjelovanju u raspravi.

Objavljujemo odgovore na dio pitanja, na ostala pitanja odgovorit ćemo u što kraćem roku.

Poziv

06.05.2021

Poziv zainteresiranim osobama za uključivanje u neintervencijsko ispitivanje o praćenju cjepiva protiv bolesti COVID-19

Banner HALMED

Više od 10.000 zdravstvenih djelatnika sudjelovalo na webinaru “Post-covid sindrom"

28.04.2021

Više od 10.000 zdravstvenih radnika, članova devet komora u zdravstvu, sudjelovalo je u utorak, 27. travnja na 3. webinaru “Post-covid sindrom, klinički aspekti i hrvatska iskustva“. Webinar je organiziran u sklopu javnozdravstvene kampanje Imaš znanje, budi primjer! koju je u siječnju pokrenulo devet komora, a čiji je cilj dodatno informirati zdravstvene djelatnike o svim aspektima cijepljenja i borbe protiv COVID-19. Više...

Hrvatsko imunološko društvo snimilo seriju videa o COVID-19 i o cijepljenju

27.04.2021

Hrvatsko imunološko društvo snimilo je seriju kratkih videa s najistaknutijm hrvatskim imunolozima. U video klipovima imunolozi govore o pandemiji novog koronavirusa, o različitim dijagnostičkim testovima za COVID-19, o stvaranju imunosti, razvoju protutijela i o načinu na koji nas ona štite od infekcije te o cjepivima protiv COVID-19.

Sugovornici u video klipovima su prof.dr.sc. Bojan Polić, doc.dr.sc. Vanda Juranić Lisnić, prof.dr.sc. Astrid Krmpotić, izv.prof.dr.sc. Felix Wensveen, doc.dr.sc. Đurđica Cekinović Grbeša, izv.prof.dr.sc. Asja Stipić Marković i prof.dr.sc. Stipan Jonjić.

Pogledajte video razgovore s ovim istaknutim imunolozima: www.budiprimjer.hr

Obavijest članovima - materijali za 44. sjednicu Skupštine Hrvatske psihološke komore

23.04.2021

obaviještavamo Vas da su, sukladno članku 32. Poslovnika o radu Skupštine, objavljeni materijali o kojima će se raspravljati na 44. sjednici Skupštine Hrvatske psihološke komore, a dostupni su Vam nakon što se preko korisničkog računa logirate na web stranice Komore.

Proglas devet zdravstvenih komora djelatnicima u zdravstvu

10.03.2021

SAMO ZDRAVI ZDRAVSTVENI DJELATNICI PREDUVJET SU POBJEDE NAD PANDEMIJOM

Proglas devet predsjednika zdravstvenih komora upućen zdravstvenim djelatnicima s pozivom na cijepljenje protiv COVID-19

ZAKLJUČCI 43. REDOVNE SJEDNICE SKUPŠTINE HPK

22.02.2021

zaključci 43. redovne sjednice Skupštine Hrvatske psihološke komore objavljeni su i dostupni su Vam na poveznici: http://www.psiholoska-komora.hr/450

MJERENJE RASPOLOŽENJA 2021.

22.02.2021

Akcija mjerenja raspoloženja

Dobar dan, kako ste? pitanje je koje Vam postavljamo unatrag nekoliko godina kako bismo proveli Mjerenje raspoloženja. Do sada smo Vam se s ovim pitanjem obraćali na javnim mjestima, no zbog zdravstvene krize morali smo se prilagoditi novonastalim okolnostima pa Vam pitanje ovaj put upućujemo online.

Ovaj kratak anonimni upitnik možete ispuniti na poveznici:

Zahvaljujemo na Vašim odgovorima!

PITANJA I ODGOVORI

10.02.2021

Poštovani članovi 43.Skupštine HPK,

Zahvaljujemo se na Vašem sudjelovanju u raspravi.